Hakkımızda

Hakkımızda

Emek hukuk bürosu 2015 yılında Av. Emrah KILIÇ tarafından Ankara’da kurulmuştur. Emek Hukuk Bürosu kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğü ilkesini benimseyen, müvekkillerine bilgi ve birikimleri çerçevesinde hukuki destek veren ve müvekkilleri ile olan ilişkilerinde güven, saygı, eşitlik ilkelerini ön planda tutan bir vizyon edinmiştir. Hangi koşulda olursa olsun her zaman adaleti ve doğruyu savunan, konusunda uzman, etik değerlere saygılı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren tecrübeli ve dinamik kadrosuyla ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet vermektedir.

Emek Hukuk Bürosu, bugün pek çok sektörde önde gelen şirketlere, ve bireylere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketlerin hukuki danışmanlık işlerinde ve özellikle imar, inşaat, gayrimenkul, kira, enerji, şirket devri ve birleşmeleri, ticaret, ihale, özelleştirme, kamulaştırma, ceza, borçlar hukuku, sağlık hukuku, icra takipleri ve medeni hukuk alanlarında faaliyet göstermektedir.

Emek Hukuk Bürosu, gerek danışmanlık, gerek avukatlık hizmeti sunarken tüm kaynakları ayrıntılı şekilde araştırarak, ihtilafların çözümü için doğru stratejileri ortaya koymaktadır. Bu kapsamda ulusal mevzuatı, güncel içtihatları, değişen yasal düzenlemeleri ve genel hukuk kurallarını yakından takip ederek ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler sunmakta, yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmekle kalmayıp sorunlar ortaya çıkmadan hukuk çerçevesinde önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.