Kadromuz

Emrah KILIÇ

Av. Emrah KILIÇ 21.08.1986 Kars ili Kağızman ilçesi doğumludur. İlkokul ve Lise hayatını Kağızman ilçesinde tamamladıktan sonra Üniversite eğitimi için Ankara ilinde eğitimine devam edip burada yaşamaya başlamıştır. Üniversite öğrenimini Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk babası olup, Mesleki kazanımları yanında bir diğer büyük kazanımı eşi ve oğludur. 

İŞ DENEYİMİ

2015 yılından itibaren Ankara’da kurmuş olduğu Emek Hukuk Bürosu’nda serbest avukatlık yapmaktadır.

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticari Davalar, İcra Takipleri ve Tüketici Davalarında gerek tecrübeleri gerekse elde etmiş olduğu başarılar neticesinde müvekkillerinin hayatlarına ince dokunuşları olmuştur.

Neden Emek Hukuk Bürosu; Büromuzun kuruluş amacı, sıradan olmamak ve mesleğin etik değerlerine bağlı kalarak Türk toplumunun ihtiyacı olan güven ilişkisinin teminini sağlamaktır. Bir hedefe gitmenin ise emek harcanarak ve çaba sarf edilerek elde edileceğine yani alın teri ile başarının geleceğine inanıldığı için Emek Hukuk Bürosu kurulmaya karar verilmiştir. Gerek yaşadığımız coğrafya gerekse milletimizin içinde bulunduğu zor koşullarda bizlerde emeğimiz ile bir nebze katkıda bulunup yüreklere dokunabildiysek başarmışızdır! 

Av. Emrah KILIÇ

Emek Hukuk Bürosu

Kurucu Avukat